Передпокій служить для зберігання верхнього одягу, головних уборів, взуття та інших речей. Матеріал виготовлення ДСП, товщиною 16мм. Всі торці покриті меламіновою кромкою. За додаткову плату можна замовити крайку ПВХ (вологостійка, протиударна).
Особливості
- Виготовлення в дзеркальному відображенні (деяких моделей).
- Можливо внести корективи за розмірами і конструкції (додати або прибрати будь-які елементи). При виготовленні за індивідуальними розмірами передоплата 30%.
- Покриття торців кромкою ПВХ (за додаткову плату).
- Вибір кольору ДСП — 20 кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кромка інших торців | меламін 0,5 мм |
| Кромка стільниці | ПВХ 2 мм |
| Матеріал | лДСП 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 398 ₴





Відправка з 11 квітня 2026
