Комод 6 ― зручна і практична меблі, відрізняється підвищеним попитом. Відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання. Має 6 зручних висувних ящиків
Характеристика виробу:
Габаритні розміри ШхВхГ: 600х1348х420 мм
Розмір упаковки: 1340*570*105 мм
Вага: 44 кг
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: бук, венге, яблуня, вільха, горіх, дуб сонома.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 134.8 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Ширина комода | 60 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






