Комод - 4М ― зручна і практична меблі, відрізняється підвищеним попитом. Відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання. Має 4 зручних висувних ящика.
Характеристика виробу:
Габаритні розміри ШхВхГ: 720х828х380 мм
Розмір упаковки: 812*380*163 мм
Вага: 25,6 кг
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: бук, венге, яблуня, вільха, горіх, дуб сонома.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82.8 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 72 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 735 ₴





Відправка з 12 квітня 2026
