Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | масив дуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 330 ₴







