Комод пеленальний NEW виконаний в незвичайному дизайні. Зручний, практичний і відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання. Ширина і глибина стільниці комода регульована: ширина 82 см до 107 см, глибина 53 см до 82 див.
Кольори ДСП: біла тиснений, бук, венге магія, дуб молочний, вільха гірська, горіх еко, горіх лісовий, яблуня локарна, дуб сонома, вишня оксфорд, дуб шамоні світлий, горіх італійський, горіх темний, дуб лугано, м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84 см |
| Глибина комода | 53 см |
| Ширина комода | 82 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Комоди | |
| Тип комода | Пеленальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 124 ₴




Відправка з 18 квітня 2026
