Комод Прем'єр чотири ящики та дві тумби
Комод Прем'єр виконаний в незвичайному дизайні. Зручний, практичний і відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання.
Кольори ДСП: біла тиснений, бук, венге магія, дуб молочний, вільха гірська, горіх еко, горіх лісовий, яблуня локарна, дуб сонома, дуб шамоні світлий, горіх італійський, горіх темний, дуб лугано, махонь
Характеристики:
- Ширина - 1220 мм
- Висота - 1120 мм
- Глибина - 500 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 112 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 122 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 383 ₴




Відправка з 18 квітня 2026
