Комод Прованс виготовлений із натурального дерева (бук). Має чотири шухляда на телескопічних напрямних.
Габаритні розміри:
- Висота 820 мм
- Ширина 810 мм
- Глибина 450 мм
Матеріал:
- фасад і верхня кришка — бук
- боковини — ЛДСП
- ніжки — бук
Можливі кольори — світлий горіх, темний горіх, венге, бук натуральний, білий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 81 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | дерево (бук) |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



