Новинка

Комод КРОЛИК (Banny) дитячий на 3 ящики ― зручний і практичний комод на 4 шухляди. Відмінно підійде для зберігання речей в дитячій кімнаті. Виготовлений з безпечних для здоров'я матеріалів. Додатково можна придбати надставку на комод.
Доставка
- Новою поштою в будь-який регіон України. Можлива доставка (оплачується додатково).
Оплата
- Післяплата (оплата при отриманні). Аванс від 10%
- На карту Приватбанку
- Картою Visa, Mastercard - LiqPay
- На розрахунковий рахунок
Розміри і характеристики:
- Розмір Ш / Г / В 1060х520х810 мм
- Матеріал - ДСП
- 3 висувних ящика
Комод проводитися у готових дизайнерських рішеннях:
Рішення А: корпус і фасад ДСП Біла Аляска, вставки ДСП Горіх ліон світлий, фарбована ДСП RAL 4007, фотодрук на ДСП
![]() |
![]() |
![]() |
Рішення В: корпус і фасад ДСП Біла Аляска, вставки ДСП Дуб родос світлий, фарбована ДСП RAL 5024, тодрук на ДСП
![]() |
![]() |
![]() |
Додатково можна придбати надставку на комод і дзеркало


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 81 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Ширина комода | 106 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









