Доставка
- Новою поштою в будь-який регіон України. Можлива доставка (оплачується додатково).
Оплата
- Післяплата (оплата при отриманні). Аванс від 10%
- На карту Приватбанку
- Картою Visa, Mastercard - LiqPay
- На розрахунковий рахунок
Комод JOY (Джой) дитячий ― зручний і практичний комод на 4 шухляди. Відмінно підійде для зберігання речей в дитячій кімнаті. Виготовлений з безпечних для здоров'я матеріалів.
Розміри і характеристики:
- Висота, мм:832
- Ширина, мм:804
- Глибина, мм:430
- Ручки меблеві, покриття пластик
- 4 висувних ящика
- Регульована опора
Комод проводиться в готових дизайнерських рішеннях:


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 83 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







