
Стіл обідній EXEL дуб вотан / срібний 140(180)X85
13 908 ₴
- Немає в наявності
- Код: EXELDWS140D
+380 (96) 273-16-99
Киевстар- +380 (96) 273-16-99Viber
- +380 (96) 273-16-99Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гладиаторская сетка c навесным «Sport 8 - 220»
Характеристики Гладиаторская сетка c навесным «Sport 8 - 220»
| Высота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Материал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Выступ турника вперед | 75 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,45 - 2,85 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на куточок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 15 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
Комплектація Гладіаторська сітка c навісним «Sport 8 - 220»
Гладіаторська сітка поставляється в зібраному вигляді. 1. Мотузкові сходи. 2. Канат. 3. Кільця. 4. Трапеція. 5. Турнік А так само кріпильний комплект Виробник має право без попереднього повідомлення вносити зміни у виріб, які не погіршують його технічні характеристики, наприклад: кольорову гаму мотузки Для безпеки рекомендуємо купити мат гімнастичний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54.5 мм |
| Висота | 76 мм |
| Габарити стільниці | 85-140 (180) |
| Довжина | 140-180 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 |
| Каркас | Ламінований ДСП |
| Кількість місць за столом | 8 |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Упакування | 1 шт. у 2 пачках |
| Форма | Прямокутне |
| Колір | Дуб Вотан |
| Ширина | 85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 908 ₴




