Комод — незамінний елемент меблів у спальні, вітальні й інших приміщеннях, де необхідно зберігання речей. Комод виготовлений з якісної ламінованої ДСП. Ящики обладнані металевими направляючими, що забезпечує легке переміщення ящика.
Особливості
- Можливо виготовлення в дзеркальному відображенні (в деяких моделях).
- Можливо внести корективи за розмірами і конструкції (додати або прибрати будь-які елементи). При виготовленні за індивідуальними розмірами передоплата 30%.
- Вибір кольору ДСП — 18 кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 60 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кромка інших торців | меламін 0,5 мм |
| Кромка стільниці | ПВХ 2 мм |
| Матеріал | лДСП 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 783 ₴




Відправка з 12 квітня 2026
