Додаток до комода, при не високій вартості, що значно розширює функціональність комода. Додаток до комода виготовлено з якісної ламінованої ДСП, відповідної стандартам безпеки.
Особливості
- Можливо внести корективи за розмірами і конструкції (додати або прибрати будь-які елементи). При виготовленні за індивідуальними розмірами передоплата 20%.
- Вибір кольору ДСП — 18 кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 86 см |
| Глибина комода | 25 см |
| Ширина комода | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кромка торців | меламін 0,5 мм |
| Матеріал | лДСП 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 642 ₴




Відправка з 12 квітня 2026
