Підлогова полиця або модус це стелаж з відкритими полицями. Практичні меблі. Служить для розміщення книг, речей, канцелярського приладдя та ін Можна використовувати для розділення приміщення на зони. Матеріал виготовлення ДСП, товщиною 16 мм, Всі торці покриті меламіновою кромкою. За додаткову плату можна замовити крайку ПВХ (вологостійка, протиударна).
Особливості
- Виготовлення в дзеркальному відображенні (деяких моделей).
- Можливо внести корективи за розмірами і конструкції (додати або прибрати будь-які елементи). При виготовленні за індивідуальними розмірами передоплата 20%.
- Покриття торців кромкою ПВХ (за додаткову плату).
- Вибір кольору ДСП — 20 кольорів.
- Вага 53 кг
- Розмір упаковки №1 202*53*7 см
- розмір упаковки №2 20*10*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шафи | 2070 см |
| Глибина шафи | 270 см |
| Кромка торців всіх | меламін 0,5 мм |
| Матеріал | лДСП 16 мм |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Ширина шафи | 900 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 962 ₴





Відправка з 28 травня 2026
