Комод пеленальний Олімп виконаний в незвичайному дизайні з ДСП товщиною 16 мм Зручний, практичний і відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання. Глибина стільниці комода регульована від 50 см до 75 див.
Габаритні розміри:
- ширина - 1020 мм
- висота - 940 мм
- глибина - 500/750 мм
- вага - 41 кг
Рззмер упаковки ч. 1 - 510*1080*140 мм - вага 20 кг
Рззмер упаковки ч. 2 - 1000*460*120 мм - вага 20 кг
Рззмер упаковки ч. 3 - 800*1000*10 мм - вага 1 кг
Кольори ДСП: біла тиснений, бук, венге магія, дуб молочний, вільха гірська, горіх еко, горіх лісовий, яблуня локарна, дуб сонома, вишня оксфорд, дуб шамоні світлий, горіх італійський, горіх темний, дуб лугано, махонь.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 102 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 625 ₴




Відправка з 19 квітня 2026
