Комод пеленальный Гудвин выполнен в необычном дизайне из ДСП толщиной 16 мм Удобен, практичен и отлично вписывается практически в любой интерьер, благодаря большому выбору цветов исполнения. Глубина столешницы комода регулируемая от 50 см до 75 см.
Габаритные размеры:
- ширина- 800 мм
- высота- 1040 мм
- глубина- 500/750 мм
Цвета ДСП: белая тисненная, бук, венге магия, дуб молочный, ольха горная, орех, орех лесной, яблоня локарна, дуб сонома, вишня оксфорд, дуб шамони светлый, орех итальянский, орех темный, дуб лугано, махонь.
Важлива інформація! Даний товар відпускається за попередньою оплатою в розмірі 20% від його вартості. Суму передоплати погоджуйте з менеджером при оформленні замовлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 104 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 174 ₴




Відправка з 19 квітня 2026
