Кухонні куточки призначені для організації місця прийому їжі, збору гостей і просто сімейного відпочинку. Вони прикрасять Вашу кухню, оптимізують її простір і звільнять додаткову площу. Кухонний куточок Сімейний виготовлений з масиву бука. Кут не взаємозамінний. При оформленні замовлення потрібно враховувати який кут Вам підходить "Г" - лівий або "7" - правий. Для зберігання кухонного приладдя куточок осшащен двома нішами.
Також кухонний куточок можна укомплектувати столом (1170x740x650 (ШхВхГ) і трьома табуретами.
Ціна за комплект (куточок+стіл+3 табурета) - 7440 грн.
Характеристики:
- Габаритні розміри: кут - 1300x930x1700 (ШхВхГ).
- Ніша для кухонних приналежностей - є.
- Матеріал - натуральне дерево (масив бука).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 930 мм |
| Глибина куточка | 1300 мм |
| Довжина куточка | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 512 ₴



