Дана серія комодів оснащена фасадами ящиків з МДФ, що значно покращує естетичний вигляд виробу. При порівняно невеликих габаритах, комод вирішить проблему розміщення речей і заощадить простір. Для кріплення висувних ящиків використовуються роликові металеві напрямні на шарикопідшипниках. Металеві ручки, імпортна фурнітура та сучасні, екологічно чисті матеріали забезпечать довгий термін служби комода.
Габаритні розміри:
- Висота 680 мм
- Ширина 800 мм
- Глибина-430 мм
Вага 31,9 кг
Матеріал: ДСП/ фасади МДФ
Колір: вишня, яблуня, лісовий горіх, вільха, дуб сонома

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 68 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 527 ₴



Відправка з 15 квітня 2026
