Комод Камелія ― зручна і практична меблі, відрізняється підвищеним попитом. Відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр. Має 4 зручних висувних ящика (висота ящика -17 см). Виконаний з МДФ, шпонованого натуральним деревом твердих порід.
Характеристики:
Габаритні розміри:
- ширина 110 см
- глибина 51 см
- висота 86 см
- вага 86 кг
Розмір скриньок (в*г ) 17*36,5 см
Комод поставляється в зібраному вигляді.
Розмір упаковки :(ш*г*в) 111*93*55 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 110 см |
| Глибина комода | 51 см |
| Ширина комода | 86 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 730 ₴



