Комод Жерар
Комод Жерар виконаний в незвичайному дизайні. Зручний, практичний і відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання. Оснащений вісьмома висувними ящиками різних розмірів, що забезпечує зберігання речей різної форми і обсягу.
Характеристики:
- Ширина комода 91.0 (см)
- Глибина комода 44.0 (см)
- Висота комода 79.0 (см)
- Кількість ящиків - 8 шт
Упаковка:
- Розмір упаковки ч,1 - 94х45х17 см, Вага - 25 кг
- Розмір упаковки год,2 - 94х44х13 см, Вага - 20 кг
- Розмір упаковки год,3 - 71х90х1 см, Вага - 2 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 79 см |
| Глибина комода | 44 см |
| Ширина комода | 91 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 836 ₴




Відправка з 12 травня 2026
