Комод Престиж виконаний в незвичайному дизайні. Зручний, практичний і відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання.
Кольори ДСП: біла тиснений, бук, венге магія, дуб молочний, вільха гірська, горіх еко, горіх лісовий, яблуня локарна, дуб сонома, вишня оксфорд, дуб шамоні світлий, горіх італійський, горіх темний, дуб лугано, махонь
Розмір упаковки ч,1 - 125х46х10 см
Вага - 35 кг
Розмір упаковки год,2 - 95х41х11 см
Вага - 25 кг
Розмір упаковки год,3 - 120х80х1 см
Вага - 1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 122 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 283 ₴





Відправка з 12 травня 2026
