Комод Багет виконаний в незвичайному дизайні. Зручний, практичний і відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання.
Кольори ДСП: біла тиснений, бук, венге магія, дуб молочний, вільха гірська, горіх еко, горіх лісовий, яблуня локарна, дуб сонома, вишня оксфорд, дуб шамоні світлий, горіх італійський, горіх темний, дуб лугано, махонь
Розмір упаковки ч,1 - 85х46х17 см
Вага - 20 кг
Розмір упаковки год,2 - 91х41х10 см
Вага - 20 кг
Розмір упаковки год,3 - 80х80х1 см
Вага - 1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Ширина комода | 82 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 841 ₴



Відправка з 12 травня 2026
