Комод Вальс на сім ящиків
Комод Вальс виконаний в незвичайному дизайні. Зручний, практичний і відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання.
Кольори ДСП: біла тиснений, бук, венге магія, дуб молочний, вільха гірська, горіх еко, горіх лісовий, яблуня локарна, дуб сонома, дуб шамоні світлий, горіх італійський, горіх темний, дуб лугано, махонь
Характеристики:
- довжина - 1020 мм
- висота - 1140 мм
- глибина - 450 мм
Упаковка:
- Розмір упаковки ч,1 - 103х46х13 см, Вага - 20 кг
- Розмір упаковки год,2 - 98х41х13 см, Вага - 20 кг
- Розмір упаковки год,3 - 80х10х1 см, Вага - 1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 7 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 114 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 102 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 444 ₴




Відправка з 12 травня 2026
