Комод Лавр виконаний в незвичайному дизайні. Зручний, практичний і відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання.
Кольори ДСП: біла тиснений, бук, венге магія, дуб молочний, вільха гірська, горіх еко, горіх лісовий, яблуня локарна, дуб сонома, вишня оксфорд, дуб шамоні світлий, горіх італійський, горіх темний, дуб лугано, махонь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 100 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 122 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 876 ₴




Відправка з 12 травня 2026
