Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 89.1 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 80.3 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП/фасади МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







