Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 88 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | дерево (ясен) |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




