Новинка

Стіл обідній розкладний Топаз керамічний 180 (+40+40) × 90 см Чорний / сірий
19 235 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0060234
+380 (96) 273-16-99
Киевстар- +380 (96) 273-16-99Viber
- +380 (96) 273-16-99Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Фасади | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 235 ₴









