
Стіл обідній Нептун керамічний 110 / 140 * 75 чорний / кераміка біла
10 811 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0057864
+380 (96) 273-16-99
Киевстар- +380 (96) 273-16-99Viber
- +380 (96) 273-16-99Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл обідній Нептун
Характеристики:
- Розмір: складений 110 см*75см
- Розмір розкладений 140*75 см
- Висота: 76см
- Колір: Ніжки: Білий; Стільниця: Кераміка
- Матеріал: Ніжки та каркас: Дерево; МДФ завтовшки 22 мм + керамічна накладка завтовшки 6 мм.
- Стільниця столу виготовлена з МДФ + керамічне покриття, стійка до перепаду температур, ударів і подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці обіднього столу | 110 / 140 * 75 |
| Колір | чорний/кераміка біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 811 ₴







