Стіл письмовий Лофт FLASHNIKA СПЛ-13
Стіл постачається в розібраному упакованому вигляді.
Габаритні розміри:
Вариант 1 (Ш/Г/В) мм - 1000; 600; 750
Вариант 2 (Ш/Г/В) мм - 1100; 600; 750
Матеріал — екологічно безпечний (клас Е) ламінована ДСП "Krono Україна" 16 мм.
Крайка стільниці протиударна, ПВХ, завтовшки 2 мм
Ніжки — пофарбований метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Німфея Альба |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 035 ₴









