Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 950 мм |
| Глибина куточка | 1300 мм |
| Довжина куточка | 1750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 485 ₴




