Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | овальна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 450 мм |
| Глибина столика | 400 мм |
| Довжина столика | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







