Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 470 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 956 ₴









