Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 98 см |
| Глибина комода | 51 см |
| Ширина комода | 86 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 395 ₴




