Комод с зеркалом, фабрика Компанит
Габаритные размеры и характеристики:
- Ширина: 100 (55) см; ширина дзеркала 45 см
- Висота: 166 (110) см
- Глибина: 45 см
- Розмір упаковки: КОМОД дзеркало — 166 x 45 x10 см
- Вага: 50,5 кг
- Матеріал: ламіноване ДСП.
- Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 110 см |
| Ширина дзеркала | 45 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 110 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 155 ₴




Відправка з 12 квітня 2026

