Новинка

Комод NEXT (Некст) чотири ящики і ніша, Матролюкс
7 899 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026+380 (96) 273-16-99
Киевстар- +380 (96) 273-16-99Viber
- +380 (96) 273-16-99Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комод NEXT (Некст) чотири ящики і ніша ― зручний і практичний комод на 5 ящиків місткі тумбою. Відмінно підійде для зберігання речей в спальні, вітальні або передпокою. Доомод Next (Некст) з орними дверима є складовою частиною спальні (модульної системи) Аніта.
Доставка
- Новою поштою в будь-який регіон України. Можлива доставка (оплачується додатково).
Оплата
- Післяплата (оплата при отриманні). Аванс від 10%
- На карту Приватбанку
- Картою Visa, Mastercard - LiqPay
- На розрахунковий рахунок
Розміри і характеристики:
- Розмір Ш / Г / В 900х400х1036 мм
- 4 висувних ящика
- Полку - 1 шт.
- Ручка меблева, покриття алюміній
- регульована опора
- Матеріал - ДСП
Комод проводиться в готових дизайнерських рішеннях:


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 104 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 899 ₴






