Новинка

Комод СЛОНИК (Elephant) дитячий на 4 ящики, Матролюкс
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
+380 (96) 273-16-99
Киевстар- +380 (96) 273-16-99Viber
- +380 (96) 273-16-99Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комод СЛОНИК (Elephant) дитячий ― зручний і практичний комод на 4 шухляди. Відмінно підійде для зберігання речей в дитячій кімнаті. Виготовлений з безпечних для здоров'я матеріалів.
Доставка
- Новою поштою в будь-який регіон України. Можлива доставка (оплачується додатково).
Оплата
- Післяплата (оплата при отриманні). Аванс від 10%
- На карту Приватбанку
- Картою Visa, Mastercard - LiqPay
- На розрахунковий рахунок
Розміри і характеристики:
- Розмір (ШхГхВ): 804х430х832 мм
- Ручки меблеві "Квітка", покриття пластик
- 4 висувних ящика
- Регульована опора
- Матеріал - ДСП
Комод проводиться в готових дизайнерських рішеннях:
|
|
|||
| Рішення А: корпус ДСП ваніль, фасад фотодрук на ДСП ваніль | Рішення: корпус ДСП біле дерево, фасад фотодрук на ДСП біле дерево | ||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 83 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







