Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 710 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Ширина тумби | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 338 ₴





Відправка з 13 травня 2026


