Новинка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 292 ₴



Відправка з 11 квітня 2026


