Новинка

Стіл письмовий ДЕКАН 2 АБС двотумбовий, три ящики і тумба з дверима
Характеристики виробу
Габаритні розміри:
Ширина: 1300 мм
Висота: 736 мм
Глибина: 600 мм
Розмір упаковки: Декан-2 1304х724х80 мм.
Вага:53,65 кг
Матеріал: ламіноване ДСП
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба, Дуб сонома комбі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 712 ₴



Відправка з 11 квітня 2026
