Тумба під телевізор ТВ 5, розсувні
Універсальність тумби ТВ 5 в те, що її можна встановити як по прямій лінії, так і під кутом, що значно розширить місця застосування: зовнішній кут кімнати або внутрішній кут кімнати, біля стіни або біля вікна і т. д.
Габаритні розміри та характеристики:
Розмір:
- Лівий сегмент: М 300 мм, В 560 мм, Д 1200 мм.
- Правий сегмент: М 300 мм, В 560 мм, Д 1200 мм.
Колір: Варіанти кольорів:
- Венге темний;
- Дуб Атланта;
- Дуб Сонома.
Матеріал: ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 50 дюйм |
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 560 мм |
| Глибина тумби | 300 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Комплектація | |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Так |
| Полиця | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 206 ₴





