Комод-трюмо з дзеркалом ― зручна і практична модель, що володіє корисними функціями. Конструкцією комода передбачено:
- компактне складається дзеркало
- під дзеркалом невелика ніша для косметики
- чотири скриньки
Комод-трюмо відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання.
Характеристика виробу
- Габаритні розміри:
Ширина: 704 мм
Висота: 916 мм
Глибина: 470 мм
- Розмір упаковки: Комод - Трюмо 900х472х147 мм.
- Вага: 40 кг
- Матеріал: ламіноване ДСП.
- Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
Оплата
- Післяплата (оплата при отриманні): 20 грн +2% від вартості замовлення. Авансовий платіж від 10%.
- Оплата з сайту Liqpay, на р/рахунок.
- Кредит, розстрочка
Доставка
- Доставка відділення Нової пошти у вашому місті. Доставку до порога можна замовити при отриманні вантажу на відділенні, за додаткову плату.

Можливі кольори ДСП

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 70 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 218 ₴





Відправка з 12 квітня 2026

