Комод ― 3 ― зручна і практична модель, що володіє корисними функціями. Відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання. Має 3 зручних висувних ящика. Комод оснащений металевими ніжками сірого кольору.
Характеристика виробу
- Габаритні розміри:
Ширина: 600 мм
Висота: 920 мм
Глибина: 370 мм
- Розмір упаковки: Комод-3 809х370х145 мм.
- Вага:
- Матеріал: ламіноване ДСП.
- Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
Оплата
- Післяплата (оплата при отриманні): 20 грн +2% від вартості замовлення. Авансовий платіж від 10%.
- Оплата з сайту Liqpay, на р/рахунок.
- Кредит, розстрочка
Доставка
- Доставка відділення Нової пошти у вашому місті. Доставку до порога можна замовити при отриманні вантажу на відділенні, за додаткову плату.

Можливі кольори ДСП

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92 см |
| Глибина комода | 37 см |
| Ширина комода | 60 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 168 ₴




Відправка з 11 квітня 2026

