
Стіл обідній Річард розкладний 140 / 180х85 см Білий / Безальт
9 524 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056279
+380 (96) 273-16-99
Киевстар- +380 (96) 273-16-99Viber
- +380 (96) 273-16-99Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл обідній Соло розкладний
Характеристики:
- Розмір: 1100(+350)*700.
- Колір: Каркас і ніжки: Білий / Мармур світлий (сірий); Чорний / Дуб ТК (Орех); Чорний/Мармур темний
- Матеріал: Каркас і ніжки: Метал; МДФ у ПВХ плівці.
- Вкладка в стіл суцільна, зберігається на столі. Товщина стільниці: 20 мм.
- Каркас і ніжки: порошкове фарбування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий / Безальт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 524 ₴






